خانه > تاریخچه

تاریخچه

خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران تشکلی است، مردم نهاد که در سالهای ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲ احساس وجود یک تشکل که بتواند خلاء وجودی ارتباط نسل جوان را با پیشکسوتان صنعت پر نماید احساس شد زیرا که الحاق تفکر جوان و نسل امروزی که می تواند راهبردی برای حرکت های بزرگ در انجمن ها و سندیکاهای صنعتی و صنفی باشد. حضور نیروی جوان فعال، پر شور،‌ موفق و ممتاز در میدان سخت و طاقت فرسای صنعت و تولید، می تواند بار سنگین توسعه و پیشرفت ایران عزیز را بر دوش کشد.

خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران با پویایی، نشاط و نیروی جوانی با تدبیر و علم و همکاری میتواند راهکار بسیاری از مشکلات رودروی صنعت و شروع و مبنای بسیاری از حرکت های اقتصادی باشد.

به همین دلیل بود که با هم فکری و تعامل با خانه صنعت و معدن استان تهران سرانجام در سال ۱۳۸۳ خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران اعلام موجودیت نمود. که در ابتدای حرکت خود با جذب اعضای حقوقی و حقیقی از جمله واحدهای صنعتی و معدنی با مدیران جوان و حوزه دانشگاه در راستای اهداف خود که ارتباط صنعت و دانشگاه را تأمین نماید، اقدام نمود. و از همان بدو تأسیس با حضور خود در کنار خانه های صنعت و معدن استانها ( در اجلاسها، سمینارها، جلسات در وزارتخانه ها و سازمانهای مربوط صنعتی ) و پیگیری اهداف والای خود حضور مستمر داشته است.

خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران به عنوان تشکل حرفه ای با تابعیت ایرانی ، غیر انتقاعی و غیر سیاسی است که به همت جمعی از اندیشمندان ، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کشور به منظور هم اندیشی ، هم افزایی و توسعه تعامل با قوای سه گانه و نهادهای ذیربط تاسیس گردیده تا با گذر از مشکلات اقتصادی کشور، و رسیدن به اقتصاد آزاد و رقابتی را وجهه همت خود قرارداده و انتظار دارد،تمهیدات مدنظر زمینه ساز رشد و شکوفایی بخش خصوصی و توسعه همه جانبه کشور را در پی داشته باشد

{"slides_column":"17","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"500","loop":"true","rtl":"true","speed":"3000","center_mode":"true"}