سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
fa
خانه > اخبار > اخبار خانه > بیانیـۀ حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت

بیانیـۀ حمایت خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت

محضر نمایندگان شریف ملت ایران در مجلس شورای اسلامی

با تقدیم سلام

نظر به معرفی جناب آقای “سید رضا فاطمی امین” وزیر جوان و انقلابی پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت از سوی مقام عالی ریاست جمهوری جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی به منظور دریافت رأی اعتماد، خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به عنوان نهادی متشکل از اندیشمندان و فعالان جوان اقتصادی کشور بدینوسیله حمایت همه جانبه خود را از به دست گرفتن  فرماندهی سکان عالی وزارت توسط ایشان اعلام می دارد.

همانطور که مستحضرید شکل­گیری انقلاب بزرگ مردمی به رهبری امام راحل و تحقق شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی فضای مناسبی پیش روی همگان قرار داد تا با تقویت ایمان و باور فرزندان این مرز و بوم امکان رشد و توسعه در بخش­های مختلف فراهم شود. با توجه به اینکه نظام اسلامی برخاسته از همبستگی در بطن مردم بود اکنون در دهه چهارم انقلاب با انتخاب صحیح مردم شریف ایران فردی کاردان روی کار آمده است که به دنبال تحقق خواسته­هایی است که توان، سرمایه­های ملی و خودکفایی داخلی را محقق و وابستگی را از بین ببرد و در این راه وظیفه ماست که با همکاری و همدلی راه را برای ایشان و یارانشان هموار کنیم.

حال که بناست تصدی سکان مهم ترین بخش مولد و محرک اقتصاد و کسب و کار در کشور در اختیار جوانی انقلابی و شایسته قرار گیرد باید گفت که این انتخاب هوشمندانه از سوی ریاست محترم جمهور آن هم در شرایطی که بزرگترین نهاد جریان ساز اقتصادی کشور با مشکل عدم برنامه ریزی صحیح در مدیریت چرخه تولید در گذشته مواجه بوده است ، مایه شعف و امیدواری است چرا که توسعه همه جانبه کشور عزیزمان ایران راهی جز حضور جوانان تلاشگر و متخصص ندارد.

از این روی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به عنوان یک تشکل پویا، متخصص و برگرفته از نبوغ جوانان کشور، ضمن سپاس از حسن انتخاب ریاست محترم جمهور جناب آقای سید رضا فاطمی امین را با توجه به درایت و شایستگی ایشان در کسب سوابق ارزنده مدیریت بخش های مهم وزارتخانه در زمان ادغام و سابقه درخشان ایشان در طرح تحول اقتصادی ، کار ساز می داند که می تواند آسودگی خاطر را برای فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت به منظور تحقق اهداف بلند آن فراهم آورد.

بدیهی است رأی اعتماد قاطع نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به ایشان، نه تنها راه گشای مشکلات تولید و تجارت در کشور خواهد بود بلکه صراحت، تیز هوشی و تفاوت دیدگاه صحیح تصمیم گیری نمایندگان انقلابی را به منصه ظهور می رساند.

 

 

                                                                                       با تقدیم احترام

                                                       هیأت رئیسه خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران   

 

QR code

همچنین ببینید

در نخستین جلسه کمیسیون صنایع پزشکی خانه صمت جوانان ایران مطرح شد: همبستگی جوانان در صنایع پزشکی برای ارتقاء جایگاه سلامت در کشور

در نخستین جلسه کمیسیون صنایع پزشکی خانه صمت جوانان ایران مطرح شد: همبستگی جوانان در …