سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
fa
خانه > اخبار > پیام تبریک هیات امناء و هیات مدیره خانه صمت جوانان به وزیر صنعت، معدن و تجارت

پیام تبریک هیات امناء و هیات مدیره خانه صمت جوانان به وزیر صنعت، معدن و تجارت

جناب آقای دکتر سید رضا فاطمی امین

مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت

حسن انتخاب ریاست محترم جمهور حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در معرفی حضرتعالی و رأی قاطع نمایندگان شریف ملت در مجلس شورای اسلامی و نیز انتصاب جنابعالی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت را صمیمانه از طرف کارآفرینان و فعالان جوان خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران تبریک عرض می کنیم.

اکنون که تصدی سکان مهم ترین بخش مولد و محرک اقتصاد و کسب و کار در کشور در اختیار جوانی انقلابی و شایسته قرار گرفته است باید گفت که این انتخاب هوشمندانه از سوی ریاست محترم جمهور آن هم در شرایطی که بزرگترین نهاد جریان ساز اقتصادی کشور با مشکل عدم برنامه ریزی صحیح در مدیریت چرخه تولید در گذشته مواجه بوده است ، مایه شعف و امیدواری است.

حضور حضرتعالی در جایگاه مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت انقلابی و بهره مندی از تجارب ارزشمند شما در طول سالهای گذشته، نوید روزهایی دلگرم‌کننده و روبه‌جلو را در بخش‌های مهم اقتصاد و تولید کشور می‌دهد. چرا که برنامه های حضرتعالی برای اداره بخش مولد اقتصادی و تجاری نشان دهنده برآورد خواسته هایی است که توان سرمایه­های ملی و خودکفایی داخلی را محقق و وابستگی را از بین می برد و در این راه وظیفه ماست که با همکاری و همدلی راه را برای شما و یارانتان هموار کنیم.

از این روی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به عنوان یک تشکل پویا، متخصص و برگرفته از نبوغ جوانان کشور، ضمن سپاس از حسن انتخاب ریاست محترم جمهور و نمایندگان شریف ملت ایران در مجلس شورای اسلامی، آمادگی همه جانبه خود را به منظور در اختیار قرار دادن ظرفیت جوانان فعال در حوزه صنعت، معدن و تجارت و به همکاری گرفتن سرمایه­های مالی و فکری بخش خصوصی برای رونق اقتصاد ملی و نیز همیاری در اجرای سیاست های دولت محترم اعلام می دارد.

و من الله توفیق

هیأت امناء و هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران

QR code

همچنین ببینید

در نخستین جلسه کمیسیون صنایع پزشکی خانه صمت جوانان ایران مطرح شد: همبستگی جوانان در صنایع پزشکی برای ارتقاء جایگاه سلامت در کشور

در نخستین جلسه کمیسیون صنایع پزشکی خانه صمت جوانان ایران مطرح شد: همبستگی جوانان در …