جمعه , ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
faen
خانه > اخبار > اقتصاد و تجارت > انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت Mobile Convergence کره جنوبی

انعقاد تفاهمنامه همکاری های مشترک میان صنایع ارتباطی آوا و شرکت Mobile Convergence کره جنوبی

به منظور بحث و تبادل‌نظر درخصوص زمینه‌ همکاری‌ های علمی و فناوری، نشست مشترکی با حضور مدیران ارشد صنایع ارتباطی آوا و نمایندگان شرکت Mobile Convergence کره جنوبی در تاریخ ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صنایع ارتباطی آوا در این دیدار که با هماهنگی شرکت توسعه اعتماد مبین، بزرگترین هلدینگ ICT در ایران و مقامات ارشد انستیتو تحقیقات مخابرات و الکترونیک کره جنوبی (ETRI) صورت پذیرفت، زمینه‌های همکاری‌ های علمی و فناوری فی مابین و تولید مشترک secure router ها برای شبکه های امن IP مطرح و مورد مذاکره قرار گرفت.
گفتنی است؛ پیرو معرفی و شرح فعالیت‌های علمی و توانمندی های فناوری صنایع ارتباطی آوا و اقدامات این شرکت دانش بنیان در رشد و توسعه صنعت مخابرات ایران، انتقال دانش فنی و نیز تبادل پژوهشگر، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک صنایع ارتباطی آوا ، شرکت Mobile Convergence کره جنوبی، انستیتو تحقیقات مخابرات و الکترونیک کره جنوبی و شرکت توسعه اعتماد مبین به امضا رسید.

QR code

همچنین ببینید

tajrishi

شورای شهر بیش از این که به اعضای متخصص و صاحب مدرک نیاز داشته باشد به مدیری نیاز دارد که مشورت پذیر باشد/ شورای شهر باید مغز متفکر شهرداری باشد

اصلاح طلبان و کسانی که قرار است در لیست کاندیداهای شورای شهر قرار بگیرند لازم …