چهارشنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۷
enfa
خانه > اخبار > اخبار خانه > بیانیه خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران در آستانه معرفی وترمیم کابینه ودر حمایت از معرفی وزیر مردمی و کاردان

بیانیه خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران در آستانه معرفی وترمیم کابینه ودر حمایت از معرفی وزیر مردمی و کاردان

حماسه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ حاصل بیش از ۳ دهه تجربه ملت ایران در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی است. دراین تاریخ کوتاه حوادث و تحولات بزرگی نهفته است که به اندازه قرن ها موثر و عبرت آموز است. اما آنچه مهم است این که ملت ایران از دل این حوادث سر بلند و سرافراز بیرون آمده و مسیر رشد و تکامل و بالندگی خویش را مقتدرانه طی نموده اند. اکنون رویدادهای اخیر و خروج امریکا از برجام و شرایط اقتصادی فعلی ، راه جدیدی را پیش روی ما گشوده است. راه همدلی و همکاری، راه صبر و اعتدال، راه تعامل و تدبیر و راه گشودن درهای امید بسوی آینده روشن به روی ملت ایران. مردم ایران مسئولیت پیمودن این راه را بر عهده رئیس جمهور منتخب نهاده اند و بر ماست که تمام تلاش خود را برای به ثمر نشستن خواست ملت بکار گیریم.
خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به عنوان عضو کوچکی از ملت بزرگ ایران وظیفه خود می داند نکاتی را که می تواند درموفقیت دولت دوازدهم مفید باشد همزمان با معرفی کاندیدای وزارتخانه ها به مجلس شورای اسلامی با نمایندگان ملت در میان بگذارد.
اکنون بر خود لازم می دانیم که به نمایندگی از بخش تولید و جوانان ایران از تدبیر و درایت رئیس جمهور محترم در معرفی دکتر رضا رحمانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت قدردانی و حمایت کنیم.
دکتر رحمانی علاوه بر برخوردای از حسن خلق و مردمداری فردی کاردان، آشنا با صنعت در همه ابعاد آن و سوابق بسیار در انقلاب، خدمت به نظام و مردم و از رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده و همواره در کنار صنعتگران از پشتیبانان سیاست های حمایت از تولید داخلی و بخش خصوصی می باشد.
ما جوانان صنعتگر امیدواریم که انتخاب ایشان شور و نشاط و خلاقیت و چابکی را به تولید کشور بازگرداند و با علم و تدبیری که از ایشان سراغ داریم بتوانند تولید و کارآفرینی را که مبنای حل تمامی مشکلات اقتصادی اعم از بیکاری، رکود اقتصادی و تورم می باشد محور توجه و حمایت دولت قراردهند.
بنابراین یکبار دیگر ضمن حمایت از دکتر رحمانی از حسن انتخاب رئیس جمهور محترم تشکر نموده و با تمام توان آماده پیشبرد برنامه های دولت در زمینه های اقتصاد مقاومتی و توسعه و پیشرفت کشور می باشیم.
من ا……. توفیق
خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران
یکم آبان ۱۳۹۷

QR code

همچنین ببینید

تولیدکنندگان نان صنعتی مشکل آرد دارند

رییس اتحادیه تولیدکنندگان نان‌های صنعتی از کمبود آرد در کارخانه های نان صنعتی خبر داد. …

{"slides_column":"17","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"500","loop":"true","rtl":"true","speed":"3000","center_mode":"true"}