چهارشنبه , ۲۶ دی ۱۳۹۷
enfa
خانه > اخبار > اخبار خانه > رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ایران:گشایشی برای تولید کنندگان به وجود نیامده است/در بلاتکلیفی به سر می بریم.

رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ایران:گشایشی برای تولید کنندگان به وجود نیامده است/در بلاتکلیفی به سر می بریم.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت ایران ، سید عبدالوهاب سهل آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با بیان این که در حال حاضر واحدهای تولیدی و توزیعی در بلاتکلیفی قرار دارند، اظهارداشت: طلب سیستم بانکی از تولیدکنندگان هر روز سنگین تر می‌شود،علاوه براین معوقات سایر دستگاه‌ها از جمله تأمین اجتماعی و سازمان مالیات امکان فعالیت را از واحدهای تولیدی گرفته است. رئیس خانه صنعت معدن ایران با بیان اینکه تأمین اجتماعی به خاطر بدهی کارفرمایان حاضر به تمدید دفترچه‌های کارگران نیست، افزود: امروز مواد اولیه تولید بالاتر از رقم قراردادهای تولیدکنندگان است به نحوی که اکثر قراردادهای تولیدی در بلاتکلیفی قرار دارند. وی تصریح کرد: قیمت‌ها هر روز در حال تغییر و در این شرایط این تولیدکنندگان هستند کهباید صبوری کرده و چشم انتظار ثابت بازار باشند. سهل آبادی با اعلام اینکه در جلسه شورای اشتغال که با حضور رئیس جمهور برگزار شده بود فریاد زدم و خواستار بهبود اوضاع برای تولیدکنندگان شدم، گفت: متأسفانه مدام از پیگیری مشکلات تولیدکنندگان صحبت می شود اما در عمل خبری از گشایش در کارها نیست.

QR code

همچنین ببینید

تولیدکنندگان نان صنعتی مشکل آرد دارند

رییس اتحادیه تولیدکنندگان نان‌های صنعتی از کمبود آرد در کارخانه های نان صنعتی خبر داد. …

{"slides_column":"17","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"500","loop":"true","rtl":"true","speed":"3000","center_mode":"true"}