پنجشنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۶
faen
خانه > اخبار > اخبار ویژه > برگزاری یازدهمین دوره جشنواره مدیران جوان و معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران

برگزاری یازدهمین دوره جشنواره مدیران جوان و معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران

طی ۱۰دوره این جشنواره ده ها مدیر خلاق ، کارآفرین و نمونه کشور معرفی و مورد تقدیر قرار گرفته اند. یازدهمین دوره این جشنواره با هدف حمایت از مدیران و تولیدکنندگان ایرانی بویژه در راستای سیاست های کلان کشور جهت تقویت تولید ملی و تشویق حضوردر بازارهای خارجی در آذر ماه سال جاری با همکاری و حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت ورزش و جوانان ، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، خانه اقتصاد و سایر مراکزو تشکل های صنعتی کشور برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران ، صنعت ایران اکنون دارای قابلیت های فراونی است که در صورت رفع موانع اداری و ارایه تسهیلات مالی می تواند نقش مهمی در رشد اقتصادی کشور ایفا نماید. تشویق و حمایت مدیران کارآفرین یکی از راه های دست یابی به اهداف اقتصادی کشور می باشد که همواره مد نظر این جشنواره بوده است.
همچنین به منظور پاسداشت تلاش پیشکسوتان و بهره گیری جوانان از تجربیات آنان هر سال از تنی چند از چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران در جشنواره تجلیل به عمل می آید.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به تارنمای خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به آدرس himty.ir اطلاعات بیشتر را کسب نمایند.

QR code

همچنین ببینید

پیشتازان سرمایه‌گذاری در ایران

دنیای اقتصاد : پیشتازان ورود سرمایه به بخش صنعت، معدن و تجارت ایران معرفی شدند. …

{"slides_column":"17","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"false","autoplay":"true","autoplay_interval":"500","loop":"true","rtl":"true","speed":"3000","center_mode":"true"}