سامانه مدیریت طرح و پروژه رونمایی شد

  1. خانه
  2. اخبار
  3. اخبار ویژه
  4. سامانه مدیریت طرح و پروژه رونمایی شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «علی یزدانی» معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، در آیین رونمایی از این سامانه که سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی برگزار شد، گفت: با راه اندازی سامانه «مدیریت طرح و پروژه سازمان» می توان به صورت روزانه و ساعتی همه فعل و انفعالات عمرانی در شهرک ها را پیگیری و نظارت کرد و با برآورد قیمت تمام محصول و خدماتی که انجام می شود، بودجه ریزی عملیاتی پایه گذاری شود.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی اظهارداشت: این سازمان برای ارتقای سلامت اداری، رضایتمندی ذینفعان و شفاف سازی فرآیندها و اقدامات اقدام های موثری انجام داده است که از آن جمله می توان به یکپارچه سازی دستورالعمل ها در سال جاری اشاره کرد.
وی افزود: برای سرعت عمل و رضایتمندی در چارچوب تصمیمات دولت، همه اختیارات را به هیات مدیره استانی واگذار کردیم.
یزدانی ادامه داد: دسترسی آزاد به اطلاعات سازمان، الکترونیکی کردن فرآیندها و اقدامات همسو با سیاست دولت الکترونیک، تعامل سازنده با سازمان های نظارتی و انجام قراردادها به صورت مناقصه و مزایده از اقدامات این سازمان بود.
وی در ادامه اظهار داشت: سامانه اطلاعات مکانی شهرک ها و نواحی صنعتی طراحی و پیاده سازی شد که براساس آن هر سرمایه گذار در هر نقطه کشور می تواند از محل کار و منزل خود متناسب با سرمایه گذاری و موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های بالقوه ای که در اقصی نقاط کشور است، شهرک و ناحیه ای را بدون مراجعه برای سرمایه گذاری انتخاب کند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از طراحی سامانه دیگری در این سازمان خبر داد که در هفته پژوهش (آذر ماه 96) رونمایی می شود و در آن طرح های پژوهشی سازمان و شرکت های تابعه برای جلوگیری از موازی کاری و اطلاع رسانی درباره پژوهش های انجام شده، ساماندهی می شوند.
به گزارش ایرنا، سامانه «مدیریت طرح و پروژه سازمان» به نشانی اینترنتی www.pm.isipo.ir از امروز در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.
در آیین رونمایی از این سامانه که با هدف استقرار دولت الکترونیک و شفاف سازی فعالیت ها راه اندازی شده است، جمعی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی حضور داشتند.
با این سامانه می توان همه فعالیت های عمرانی در سطح شهرک های صنعتی را رصد و پیگیری کرد.

فهرست