نعمت‌زاده جزئیات 11 طرح‌ صنعتی جدید را اعلام کرد

  1. خانه
  2. اخبار
  3. اخبار ویژه
  4. نعمت‌زاده جزئیات 11 طرح‌ صنعتی جدید را اعلام کرد
وزیر صنعت، معدن و تجارت 11 طرح صنعتی که امروز حضور رییس جمهور در استان البرز به بهره‌برداری می‌رسد را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا نعمت زاده امروز (سه شنبه) در مراسم بهره برداری ۱۱ طرح صنعتی شاخص در استان البرز گفت: افتتاح خط تولید بردهای الکترونیک برای تولید یک میلیون عدد بردهای الکترونیکی برای لامپ‌های ال ای دی و گیرنده دیجیتال در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ مترمربع در زیربنای ۱۲۲۰ متر مربع و اشتغالزایی برای ۷۴ نفر در اشتهارد است.

نعمت زاده افزود: طرح دیگر قابل افتتاح، طرح تولید انواع قالب برش صنایع کاغذ و چاپ ۱۰۰ تن انواع قالب برش صنایع کاغذ و چاپ در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع و اشتغالزایی برای ۱۰ نفر در کرج است.

وی ادامه داد: افتتاح خط تولید انواع رنگ صنعتی و ساختمانی و ترافیکی با ظرفیت ۲۷۹۰ تن رنگ‌های صنعتی، ساختمانی و ترافیکی با اشتغالزایی برای ۸۰ نفر طرح دیگری که اشتهارد به بهره برداری می رسد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: خط تولید انواع یخچال و فریزر با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار دستگاه در زمینی به مساحت ۵۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنای ۴۵۰۰۰ متر مربع با اشتغالزایی برای ۷۵۰ نفر نیز در کرج رونمایی می شود.

نعمت زاده تصریح کرد: خط تولید کنتاکتور فشار متوسط با ظرفیت ۵۰۰۰ سلول انواع تابلوی برق در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنای ۲۳۰۰۰ متر مربع با اشتغالزایی برای ۲۷۶ نفر در کرج رونمایی می شود.

وی ادامه داد: افتتاح خط تولید چمن مصنوعی  با ظرفیت هزار تن انواع چمن مصنوعی و کفپوش های ورزشی در مساحتی به زیر بنای ۳۵۰۰ متر مربع با اشتغالزایی برای ۲۵ نفر نیز طرح دیگری است که در نظرآباد افتتاح می شود.

وزیر صنعت تصریح کرد: خط تولید پارچه بی بافت شیشه ای با ظرفیت ۵۰۰۰ تن پارچه های بی بافت از الیاف شیشه ای در زیربنای۵۴۰۰ متر مربع و اشتغالزایی برای ۱۴ نفر نیز در اشتهارد افتتاح می شود.

وی اعلام کرد: خط تولید انواع صابون با ظرفیت ۴۳۰۰۰ تن انواع شوینده- صابون، در زمینی به مساحت ۹۸۶۹ متر مربع در زیربنای ۱۰ هزار و ۲۳۹ متر مربع  واشتغالزایی برای ۵۰ نفر نیز در اشتهارد افتتاح می شود.

فهرست