واعظی: حمایت بخش خصوصی از استارت آپ ها ضروری است

  1. خانه
  2. اخبار
  3. اخبار ویژه
  4. واعظی: حمایت بخش خصوصی از استارت آپ ها ضروری است

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محمود واعظی» عصر امروز در ادامه بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک به غرفه استارت آپ ها رفت.
وی گفت: بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به استعدادهای جوانان، در آینده سودهای سرشاری نصیب کشور و فعالان آن می کند.
واعظی ادامه داد: امروز کسب و کارهای الکترونیکی با فناوری هایی که بر بستر آی.تی قرار دارند، تحول زیادی در جهان ایجاد کرده است.
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: جوانان با استعداد تحول های زیادی ایجاد کرده اند و وقت خود را صرف کاری می کنند که نیاز کشورهای جهان و ایران است.
به گزارش ایرنا, چندی پیش رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: شرکت های نوین تا زمانی که در مرحله استارت آپ قرار دارند جزو سازوکارهای فناوری اطلاعات محسوب می شوند اما به محض آنکه به کسب و کار تبدیل شوند قوانین محیط کسب و کار بر آنها حاکم است و باید از این قوانین پیروی کنند.
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) به عنوان بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات، دیروز (سی ام تیرماه) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.
بیش از 800 شرکت داخلی و خارجی به مدت چهار روز آخرین خدمات، محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.
از این تعداد، حدود 340 شرکت نوپا ( استارتاپ)، 37 شرکت خارجی و بقیه شرکت های داخلی اند.
نمایشگاه الکامپ تا دوم مردادماه از ساعت 10 تا 18 آماده حضور علاقه مندان است.

فهرست